Timex

Zegarek to doskonała i praktyczna ozdoba. Dlatego tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Większość z nas ma zegarek w smartphonie. Jednak to właśnie ten noszony na ręce dodaje nam stylu i klasy. Zegarki Timex przede wszystkim zawsze doskonale się prezentują. Projektanci marki zawsze starają się tworzyć modele, które będą pasować do wielu różnorodnych stylizacji. Dzięki temu będą niezwykle uniwersalne, a także pomogą nam nadać bardziej profesjonalnego wyglądu. Czasomierze tej marki są naprawdę wysokiej jakości w połączeniu z adekwatną ceną, a przy tym niecodzienny design. 

Geneza

Marka Timex jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród producentów zegarków na świecie. Założona, wprawdzie pod innym szyldem, w 1854 roku w amerykańskiej Naugatuck Valley do dziś jest w ścisłej czołówce branży zegarkowej. Początki działalności Timex powiązane były z zegarami kominkowymi i stołowymi. Podczas pierwszej wojny światowej częścią uposażenia amerykańskich żołnierzy stały się zegarki Timex, natomiast już wtedy były one naręczne. 

Co polecamy? 

Dzięki różnorodności zarówno w kolekcji zegarków męskich jak i zegarków damskich każdy znajdzie coś dla siebie. Timex produkuje modele, które pasują do eleganckich ubiorów jak garnitur oraz takie, które świetnie sprawdzają się w codziennej stylizacji. Polecamy Ci elegancki zegarek męski TW2P62300, który pasuje do garnituru i codziennego outfitu.