• Gino Rossi

  • Parametry

Gino Rossi 

Marka, która każdego roku począwszy od 1997, roku założenia firmy, prężnie się rozwija i poszerza swoją kolekcję. Jak sam producent podaje miesięcznie produkowane jest kilkadziesiąt modeli zegarków męskich i zegarków damskich. Więcej informacji na temat genezy działalności znajdziesz tutaj.

Zegarki w swoim katalogu posiadają niezawodny mechanizm jakim jest mechanizm Miyota. Zapewnia on trwałość naszego zegarka, jak również precyzję w podawaniu czasu.   

Cena zegarka Gino Rossi

Przedział cenowy raczej jest jednolity. Większość modeli zegarków klient znajdzie w granicach 100-150 zł, czyli są to raczej zegarki tanie. Są również sikory o wyższym standardzie i wyższej jakości wykonania. Przykładem jest chociażby kolekcja Gino Rossi Premium gdzie zegarek damski oscyluje w granicach 200-400 zł. Idąc w drugą stronę wachlarza cenowego dostrzeżemy wersje zegarków, które kosztują około 50-70 zł, niemniej nie oczekujmy od takiego zegarka najwyższej jakości.  

Modele Gino Rossi

Zegarki Gino Rossi obecnie w ofercie posiadają ponad tysiąc wzorów. Prócz standardowych czasomierzy znajdują się kolekcje Gino Rossi Premium, które cechuje stalowe wykonanie. Fenomenem marki jest to, że mając konkretny model zegarka mamy wybór również w palecie kolorów danego wzoru. Zegarki Gino Rossi otrzymały uznanie wśród odbiorców z całego świata. 

Darmowa wysyłka od 500 zł

Zapisz się do newslettera

I zgarnij kupon na -10%

Zapisz się do newslettera

I zgarnij kupon na -10%

  • Sklep zamknięty

Trwają prace techniczne. Wrócimy wkrótce.

Pozdrawiamy!