• Bisset

  • Parametry

Zegarki Bisset 

Zegarki, które są z dopiskiem „Swiss made”, czy też „szwajcarska jakość” od razu wzbudzają w konsumencie zaufanie. Zwłaszcza, gdy chodzi o porządny zegarek. Zegarki Bisset są tego świetnym przykładem. Genezę marki Bisset znajdziesz na naszym blogu o tutaj.  

Ceny zegarków Bisset

Zegarki Bisset, to takie zegarki, dla których liczy się wysoka jakość w połączeniu ze świetnym wyglądem. Solidne wykonanie zarówno zegarka męskiego jak i zegarka damskiego pozwala na odczucie pełnej satysfakcji z zakupu przez klienta. Ceny zegarków damskich rozpoczynają się od kwoty 250 zł. Zegarki męskie również rozpoczynają tabelę od tej kwoty.  

Wyjątkowość marki

Jako jedni z niewielu Bisset wypuścił serie zegarków z ceramicznymi elementami. Bransoleta i tarcza modelu BSFE11 wykonane są ze wspomnianego materiału, co czyni je wyjątkowymi. Wodoszczelność takich zegarków rozpoczyna się od 5 barów, co pozwala na swobodne pływanie. Niemniej w kolekcji opisywanej marki znajdziemy zegarek, który umożliwia nam nurkowanie z butlą. Mowa chociażby o modelu BSDE95.  

Darmowa wysyłka od 500 zł

Zapisz się do newslettera

I zgarnij kupon na -10%

Zapisz się do newslettera

I zgarnij kupon na -10%

  • Sklep zamknięty

Trwają prace techniczne. Wrócimy wkrótce.

Pozdrawiamy!